Programma
Wedstrijddatum
Wedstrijd
Scheidsrechter
Veld
Plaats
Details
22-03-2024 20:00
Grasshoppers VR30+1 - VVS 46 VR30+1
veld 3 A - Veld C
SPANBROEK
22-03-2024 20:30
Westfriezen VR30+1 - Grasshoppers VR30+1
veld 3 B
SPANBROEK
22-03-2024 21:00
Grasshoppers VR30+1 - Berkhout VR30+1
veld 3 B
SPANBROEK
22-03-2024 22:00
Berkhout VR30+2 - Grasshoppers VR30+1
veld 3 B
SPANBROEK
23-03-2024 09:15
Hollandia T JO8-1 - Grasshoppers JO8-2
TR1 A1
TUITJENHORN
23-03-2024 10:00
Wieringermeer JO14-1 - Grasshoppers JO14-1
BG (Boyd) Bijlsma
veld 1
SLOOTDORP
23-03-2024 10:00
Blokkers de MO13-1 - Grasshoppers MO13-1
veld 1 - A
BLOKKER
23-03-2024 15:00
Kolping Boys JO16-2 - Grasshoppers JO16-1
veld 4
ALKMAAR
24-03-2024 10:00
Blokkers de 2 - Grasshoppers 5
veld 3 - B
BLOKKER
24-03-2024 10:30
Blokkers de 35+1 - Grasshoppers 35+1
veld 2 - C
BLOKKER
24-03-2024 11:30
Grasshoppers 2 - WSV 1930 2
H. (Henk) Langedijk
veld C
HOOGWOUD
24-03-2024 12:00
Grasshoppers 3 - Valken de 3
Afgeschermd
veld A (hoofd)
HOOGWOUD
24-03-2024 12:00
Grasshoppers MO20-1 - Alliance '22 sv. MO20-1
veld B
HOOGWOUD
24-03-2024 12:15
Flevo 3 - Grasshoppers 4
Afgeschermd
veld 2
MIDDENMEER
24-03-2024 14:00
Grasshoppers 1 - Hollandia T 1
mevr M. (Marijke) Steur
veld C
HOOGWOUD
24-03-2024 14:00
Grasshoppers VR1 - Zouaven (de) VR2
veld A (hoofd)
HOOGWOUD
24-03-2024 14:00
Grasshoppers 6 - VIOS-W 4
veld B
HOOGWOUD
27-03-2024 20:00
SVA 4 - Grasshoppers 3
veld 1 - Hoofdveld
ASSENDELFT
30-03-2024 11:00
SSA-SJO VV Egmond 2 - Grasshoppers 2
R.H.W. (Bob) Harmse
veld 2
EGMOND-BINNEN
01-04-2024 11:00
Vitesse 22 3 - Grasshoppers 2
Afgeschermd
veld 5 - F
CASTRICUM
03-04-2024 20:00
Grasshoppers 35+1 - Kolping Boys 35+1
veld A (hoofd)
HOOGWOUD
05-04-2024 20:00
Grasshoppers VR30+1 - Berkhout VR30+1
veld B A
BERKHOUT
05-04-2024 20:30
Westfriezen VR30+1 - Grasshoppers VR30+1
veld B B
BERKHOUT
05-04-2024 21:00
Grasshoppers VR30+1 - Berkhout VR30+2
veld B B
BERKHOUT
05-04-2024 22:00
VVS 46 VR30+1 - Grasshoppers VR30+1
veld B B
BERKHOUT
06-04-2024 10:00
Grasshoppers MO13-1 - VVS 46 MO13-1
veld C
HOOGWOUD
06-04-2024 11:30
Grasshoppers JO14-1 - Limmen JO14-1JM
veld C
HOOGWOUD
06-04-2024 12:00
Grasshoppers JO16-2 - Blokkers de JO16-2
veld A (hoofd)
HOOGWOUD
06-04-2024 12:00
SEW JO13-1 - Grasshoppers JO13-1
veld 1 - Hoofdveld
NIBBIXWOUD
06-04-2024 14:00
Grasshoppers JO16-1 - s.v. Enkhuizen JO16-1
veld C
HOOGWOUD
07-04-2024 09:30
RKEDO MO20-1 - Grasshoppers MO20-1
veld 1
AVENHORN
07-04-2024 10:00
Grasshoppers 35+1 - DWB 35+1
veld C
HOOGWOUD
07-04-2024 10:00
Grasshoppers JO17-1 - Apollo 68 JO17-1
veld A (hoofd)
HOOGWOUD
07-04-2024 11:00
Hollandia T 2 - Grasshoppers 2
veld A - A veld
TUITJENHORN
07-04-2024 11:00
DWB 2 - Grasshoppers 4
veld 2
DE WEERE
07-04-2024 11:30
Valken de 4 - Grasshoppers 3
veld 3
HEM
07-04-2024 11:30
Petten 2 - Grasshoppers 6
veld 1 - Hoofdveld
PETTEN
07-04-2024 12:00
Grasshoppers 5 - SV Spartanen 3
veld C
HOOGWOUD
07-04-2024 14:00
DWOW 1 - Grasshoppers 1
veld 1
WIERINGERWERF
07-04-2024 14:00
ASV 55 VR1 - Grasshoppers VR1
D.M. (Danny) de Busser
veld 1
VENHUIZEN
13-04-2024 10:00
Grasshoppers JO13-1 - RKEDO JO13-1
veld C
HOOGWOUD
13-04-2024 10:30
RKEDO MO13-1 (9-tal) - Grasshoppers MO13-1
J. (Jan) Smits
veld 1
AVENHORN
13-04-2024 11:30
Texel 94 JO14-1 JM - Grasshoppers JO14-1
veld 1
DEN BURG
13-04-2024 12:15
s.v. Enkhuizen JO16-2 - Grasshoppers JO16-2
veld 2 (B)
ENKHUIZEN
14-04-2024 10:00
Grasshoppers 4 - AGSV 2
veld A (hoofd)
HOOGWOUD
14-04-2024 10:00
ST Con Zelo/VZV 35+1 - Grasshoppers 35+1
veld B
WAARLAND
14-04-2024 11:15
Always Forward 6 - Grasshoppers 5
veld 2
HOORN NH
14-04-2024 11:30
Grasshoppers 2 - V.V. Bergen 2
veld C
HOOGWOUD
14-04-2024 12:00
Grasshoppers VR1 - KGB VR1
veld B
HOOGWOUD
14-04-2024 12:00
Grasshoppers 3 - Always Forward 4
veld A (hoofd)
HOOGWOUD
14-04-2024 12:30
Victoria O JO17-3 - Grasshoppers JO17-1
S. Vlaar
veld 3
OBDAM
14-04-2024 14:00
Grasshoppers 1 - DWB 1
veld C
HOOGWOUD
14-04-2024 14:00
Grasshoppers 6 - Schagen United 3
veld B
HOOGWOUD
14-04-2024 14:00
VVS 46 MO20-1 (9-tal) - Grasshoppers MO20-1
veld 3 - Veld C
SPANBROEK