Programma
Wedstrijddatum
Wedstrijd
Scheidsrechter
Veld
Plaats
Details
28-03-2024 20:00
SSA-SJO VV Egmond 2 - Grasshoppers 2
R.H.W. (Bob) Harmse
veld 2
EGMOND-BINNEN
01-04-2024 11:00
Vitesse 22 3 - Grasshoppers 2
Afgeschermd
veld 5 - F
CASTRICUM
03-04-2024 20:00
Grasshoppers 35+1 - Kolping Boys 35+1
veld A (hoofd)
HOOGWOUD
05-04-2024 20:00
Grasshoppers VR30+1 - Berkhout VR30+1
veld B A
BERKHOUT
05-04-2024 20:30
Westfriezen VR30+1 - Grasshoppers VR30+1
veld B B
BERKHOUT
05-04-2024 21:00
Grasshoppers VR30+1 - Berkhout VR30+2
veld B B
BERKHOUT
05-04-2024 22:00
VVS 46 VR30+1 - Grasshoppers VR30+1
veld B B
BERKHOUT
06-04-2024 08:45
KSV JO9-6 - Grasshoppers MO9-2
veld 2 B1
HEERHUGOWAARD
06-04-2024 09:00
Grasshoppers JO9-1 - VVS 46 JO9-2
veld A (hoofd) A1
HOOGWOUD
06-04-2024 09:00
Grasshoppers JO10-2 - SVW 27 JO10-5
veld A (hoofd) A2
HOOGWOUD
06-04-2024 09:00
Grasshoppers JO7-2 - SV Spartanen JO7-1
veld 1 A1b
SPANBROEK
06-04-2024 09:00
VVS 46 JO8-3 - Grasshoppers JO8-1
veld 1 A2 - Veld A
SPANBROEK
06-04-2024 09:20
Grasshoppers JO7-1 - AGSV JO7-1
veld 1 B2a
SPANBROEK
06-04-2024 09:20
Grasshoppers JO7-2 - George st JO7-1
veld 1 A1b
SPANBROEK
06-04-2024 09:30
DWB JO10-1JM - Grasshoppers JO10-3
veld 2 B1
DE WEERE
06-04-2024 09:40
VVS 46 JO7-2 - Grasshoppers JO7-1
veld 1 B2a - Veld A
SPANBROEK
06-04-2024 09:40
VVS 46 JO7-1 - Grasshoppers JO7-2
veld 1 A1a - Veld A
SPANBROEK
06-04-2024 10:00
Grasshoppers MO13-1 - VVS 46 MO13-1
veld C
HOOGWOUD
06-04-2024 10:15
KSV JO9-5 - Grasshoppers MO9-1
veld 2 A2
HEERHUGOWAARD
06-04-2024 11:00
Grasshoppers JO8-2 - Blokkers de JO8-2
veld A (hoofd) A1
HOOGWOUD
06-04-2024 11:00
Grasshoppers JO11-1 - SV Spartanen JO11-1
veld B A
HOOGWOUD
06-04-2024 11:15
Nieuwe Niedorp JO10-1 - Grasshoppers JO10-1
veld 1 A2 - A veld
NIEUWE NIEDORP
06-04-2024 11:30
Grasshoppers JO14-1 - Limmen JO14-1JM
veld C
HOOGWOUD
06-04-2024 12:00
Grasshoppers JO16-2 - Blokkers de JO16-2
veld A (hoofd)
HOOGWOUD
06-04-2024 12:00
SEW JO13-1 - Grasshoppers JO13-1
veld 1 - Hoofdveld
NIBBIXWOUD
06-04-2024 14:00
Grasshoppers JO16-1 - s.v. Enkhuizen JO16-1
veld C
HOOGWOUD
07-04-2024 09:30
RKEDO MO20-1 - Grasshoppers MO20-1
veld 1
AVENHORN
07-04-2024 10:00
Grasshoppers 35+1 - DWB 35+1
J.N. (John) Ursem
veld C
HOOGWOUD
07-04-2024 10:00
Grasshoppers JO17-1 - Apollo 68 JO17-1
Afgeschermd
veld A (hoofd)
HOOGWOUD
07-04-2024 11:00
Hollandia T 2 - Grasshoppers 2
K. (Kevin) Dinkelberg
veld A - A veld
TUITJENHORN
07-04-2024 11:00
DWB 2 - Grasshoppers 4
veld 2
DE WEERE
07-04-2024 11:30
Valken de 4 - Grasshoppers 3
veld 3
HEM
07-04-2024 11:30
Petten 2 - Grasshoppers 6
veld 1 - Hoofdveld
PETTEN
07-04-2024 12:00
Grasshoppers 5 - SV Spartanen 3
veld C
HOOGWOUD
07-04-2024 14:00
DWOW 1 - Grasshoppers 1
M.W. (Martin) de Jager
veld 1
WIERINGERWERF
07-04-2024 14:00
ASV 55 VR1 - Grasshoppers VR1
D.M. (Danny) de Busser
veld 1
VENHUIZEN
11-04-2024 20:00
Grasshoppers VR1 - Zouaven (de) VR2
P.J. (Paul) van der Meer
veld B
HOOGWOUD
13-04-2024 08:30
Always Forward JO9-6 - Grasshoppers JO9-1
veld 2 A2
HOORN NH
13-04-2024 09:00
Grasshoppers JO10-3 - Medemblik FC JO10-4
veld A (hoofd) A1
HOOGWOUD
13-04-2024 09:15
Grasshoppers JO8-1 - Valken de JO8-2
veld A (hoofd) B1
HOOGWOUD
13-04-2024 09:20
Grasshoppers JO7-2 - AGSV JO7-1
veld 1 A1a
AARTSWOUD
13-04-2024 09:40
VVS 46 JO7-2 - Grasshoppers JO7-2
veld 1 A1a
AARTSWOUD
13-04-2024 10:00
Grasshoppers JO13-1 - RKEDO JO13-1
veld C
HOOGWOUD
13-04-2024 10:00
Grasshoppers MO9-2 - KSV JO9-5
veld A (hoofd) B2
HOOGWOUD
13-04-2024 10:00
Grasshoppers JO7-1 - George st JO7-1
veld A (hoofd) A1a
HOOGWOUD
13-04-2024 10:00
Zwaluwen 30 HCSV JO8-1 - Grasshoppers JO8-2
veld 2 A1
HOORN NH
13-04-2024 10:20
SV Spartanen JO7-1 - Grasshoppers JO7-1
veld A (hoofd) A1a
HOOGWOUD
13-04-2024 10:30
RKEDO MO13-1 (9-tal) - Grasshoppers MO13-1
J. (Jan) Smits
veld 1
AVENHORN
13-04-2024 10:30
Vesdo JO10-1JM - Grasshoppers JO10-2
veld 2 A1
SCHAGERBRUG
13-04-2024 10:40
Grasshoppers JO7-1 - VVS 46 JO7-1
veld A (hoofd) A1a
HOOGWOUD
13-04-2024 11:00
Grasshoppers MO9-1 - Winkel JO9-2M
veld A (hoofd) A1
HOOGWOUD
13-04-2024 11:15
Nieuwe Niedorp JO11-1 - Grasshoppers JO11-1
veld 1 B - A veld
NIEUWE NIEDORP
13-04-2024 11:30
Grasshoppers JO10-1 - VZV JO10-1
veld A (hoofd) A2
HOOGWOUD
13-04-2024 11:30
Texel 94 JO14-1 JM - Grasshoppers JO14-1
veld 1
DEN BURG
13-04-2024 12:15
s.v. Enkhuizen JO16-2 - Grasshoppers JO16-2
veld 2 (B)
ENKHUIZEN
14-04-2024 10:00
Grasshoppers 4 - AGSV 2
Afgeschermd
veld A (hoofd)
HOOGWOUD
14-04-2024 10:00
ST Con Zelo/VZV 35+1 - Grasshoppers 35+1
veld B
WAARLAND
14-04-2024 11:15
Always Forward 6 - Grasshoppers 5
veld 2
HOORN NH
14-04-2024 11:30
Grasshoppers 2 - V.V. Bergen 2
veld C
HOOGWOUD
14-04-2024 12:00
Grasshoppers VR1 - KGB VR1
veld B
HOOGWOUD