• Bas is afkomstig van een echte Hoogwoudse familie. Hij is 11 jaar en speelt in JO12-1 op het middenveld. Hij moet dus wel een kilometervreter zijn want anders speel je niet op die plek. Hij heeft dit seizoen alles wat hij had in de strijd gegooid maar helaas nog niet gescoord. Dit was natuurlijk de vorige seizoenen wel het geval. Volgens voetbalkenners zal Bas helemaal losbreken als de ban gebroken en hij het net doet bollen. Bas, misschien is dit nu wel het geval omdat je de doelman van Hugo Boys hebt gepasseerd!

    Bas vindt het overspelen, kaatsen en dan op doel rossen het leukste van de training. Bas bulkt van de energie. Dit komt omdat hij graag patat met ketchup en frikandellen eet. Volgens dieetgoeroe Harry Smulgraag zijn dit de ideale ingrediënten om op het veld optimaal te presteren. Je kunt natuurlijk niet de hele dag voetballen, dus daarom kijkt hij ook regelmatig naar Nicklelodeon en naar “Wie is de Mol”. En wat natuurlijk ook van cruciaal belang is voor een goed conditie: om 20.30 uur naar bed!

    Wie zijn Bas zijn voorbeelden? Nou Messi en Frankie de Jong (heel verdacht, dezelfde achternaam als Bas!) Ajax is zijn favoriete club.

    Bas vond het heel leuk om pupil van de week te zijn. Hij was wel zenuwachtig vooraf maar hij vond de aftrap en hierna scoren wel erg leuk. En natuurlijk de warming up met de jongens. Het was een hele fijne middag.