• Op zondagmiddag 24 november speelde ons 1e elftal tegen JVC. Pupil van de week was dit keer Sem van der Laan uit JO13-02. Sem is 11 jaar oud en een echte spits. Zijn favoriete voetballer is Zlatan Ibrahimovic. Sem zijn mooiste doelpunt was ooit een schot in de rechterhoek. Ik neem aan dat de toeschouwers lang de lijn wel stonden te applaudisseren toen, Sem? Is je doelpunt nog op studio sport geweest op de zondagavond? Sem is overigens een handige bliksem. Zo wist hij op een gemakkelijke manier het gehele elftal van JVC in de luren te leggen alvorens hij de vijandelijke doelman met een droog schot passeerde. Dit was trouwens het enige doelpunt dat de supporters gezien hebben die middag. De wedstrijd Grasshoppers 1 – JVC eindigde namelijk in 0-0.  Sem was trouwens helemaal niet zenuwachtig voor de aftrap.

    Sem zijn favoriete voetballer is Eric de Wildt. Naast ons stond een toeschouwer die vroeg of Eric een zoon van Ferdinand is. Maar dat is natuurlijk niet het geval! Sem gaat altijd te trainen en zijn favoriete onderdeel is natuurlijk (…….tromgeroffel…….) partijtje spelen. Het liefst doet hij dat bij Ajax of bij Barcelona, zijn favoriete clubs. Als ze dan nog pizza's serveren en hij 's avonds naar youtube mag kijken dan is hij helemaal een gelukkig ventje.

    Sem vindt het prachtig om zijn zusje te laten schrikken. Lekker achter een hoekje staan en dan keihard boe roepen. Wat een doerak!

  • Sem vond het prachtig om pupil te zijn. Alles wat hij kreeg was gratis. Zelf deze massage van Harry.

     

    Harry had overigens wel de afdruk op de muur nodig om de juiste spieren bij Sem te vinden :-).

  • Eén van de taken van de pupil van de week is ook de bal ophalen als die op de Weyver is beland. De toeschouwers waren er getuige van dat Hans druk bezig was om te proberen het hek te openen toen Sem allang door de spijlen van het hek gekropen was en de bal gehaald had. Hans had niets in de gaten en was maar met het slot bezig. Jammer dat hij Sem opeens zag want anders had hij waarschijnlijk nog bij het hek gestaan.